Usypmy Górę Grosza!

Świetlica szkolna i Samorząd Uczniowski ogłaszają konkurs dla wszystkich klas i oddziałów przedszkolnych, by zmobilizować się wspólnie do zbierania groszy, które Towarzystwo Nasz Dom wykorzystuje do wspierania dzieci i młodzieży.
Zachęcamy klasy do wrzucania groszy do klasowego słoika i odkładania ich w domu. Co miesiąc będziemy prosili klasy o dostarczenie do świetlicy dotychczas zebranych groszy. Będziemy porównywać Wasze zbiory i zagrzewać do rywalizacji. Szkoły, które uzbierają najwięcej groszy, otrzymają nagrody w przedziale 1000-5000 zł. My przewidujemy drobne nagrody da najbardziej zaangażowanych klas. Nagrodą dla uczniów klas 4-8 będzie też wpis do dziennika o wolontariacie.
Zróbmy to razem – zbierzmy jak najwięcej groszy, by pomóc tym dzieciom, które nie mają bezpiecznego miejsca do nauki i rozwijania swoich pasji, które potrzebują środków na rehabilitację.

Danuta Białas

Anna Ciesielska