NAUCZYCIELE

            Godzina dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców

L.p Nazwisko i imię Dzień tygodnia/godzina
1. Buchwald Beata środa 14.30-15.30
2. Stachowska-Bimkiewicz Agnieszka środa 14.30-15.30
3. Arlt-Stelmachowska Anna piątek 13.30-14.30
4. Białas Danuta środa 15.00-16.00
5. Buksalewicz-Moskal Ewa piątek 14.40-15.40
6. Burkiciak Regina czwartek 14.30-15.30
7. Chilczuk-Bech Anna wtorek 13.35-14.35
8. Ciesielska Anna czwartek 14.30-15.30
9. Czajor Agnieszka czwartek 12.35-13.35
10. Dąbrowska-Tatarynowicz Arleta poniedziałek 7.45-8.45
11. Dominiczak Mariola poniedziałek 13.45-14.45
12. Cieślewicz Beata poniedziałek 14.00-15.00
13. Gmerek Elżbieta poniedziałek 12.00-13.00
14. Gołąb Dorota środa 12.40-13.40
15. Gołąb Patrycja poniedziałek 12.35-13.35
16. Górska-Kołodziej Dorota środa 11.35-12.35
17. Górna Justyna poniedziałek 15.30-16.00

środa 13.30-14.00

18. Grzelczyk Aleksandra poniedziałek 12.35-13.35
19. Hertig Iwona piątek 6.45-7.45
20. Jankowiak Ewa wtorek 15.30-16.00

czwartek 11.00-11.30

21. Jankowska Jolanta poniedziałek 16.00-17.00
22. Kacza Beata czwartek 12.40 – 13.40
23. Kaliska Maria poniedziałek 15.25-16.25
24. Kasprzak Marzena poniedziałek 6.45-7.45
25. Kilian Karolina poniedziałek 11.50-12.50
26. Kilian Marcin środa 13.30-14.30
27. Koczajewska Alicja środa 15.15-16.15
28. Kołtoniak Jacek wtorek 12.45-13.15,

15.30-16.00

29. Konara Joanna czwartek 11.50-12.50
30. Kuhnert-Zielonka Joanna poniedziałek 12.35-13.35
31. Lewandowski Mateusz czwartek 14.30-15.15 co drugi tydzień
32. Lipiak Alina poniedziałek 8.40-9.40
33. Lipiak Estera wtorek 14.15-14.45
34. Madej Dariusz poniedziałek 14.30-15.30
35. Małecka-Rzeźnikowska Beata czwartek 6.45-7.45
36. Marczak Bernadeta wtorek 14.30-15.30
37. Marciniak Andrzej poniedziałek 7.00-8.00
38. Mazur Beata czwartek 9.30-10.30
39. Mikołajczyk Agnieszka środa 15.30-16.00
40. Miedziak Małgorzata środa 13.30-14.30 co drugi tydzień
41. Miężał Olga środa 8.40-9.40
42. Minga Paulina środa 12.30-13.30
43. Mrug Paulina czwartek 11.30-12.30
44. Nowak Agata środa 12.30-13.30
45. Rogowska Milena wtorek 13.35-14.35
46. Skałecka Marta wtorek 12.35-13.35
47. Sianos Paula środa 12.30-13.30
48. Solecka Magdalena wtorek 14.00-15.00
49. Sufryd-Słowikowska Iwona poniedziałek 15.30-16.30
50. Szajek Joanna poniedziałek 14.25-15.25
51. Szeszko Małgorzata środa 14.30-15.30
52. Szóstak-Bajer Lidia wtorek 11.35-12.05

piątek 10.35-11.05

53. Szubarga Wiesława środa 13.45-14.45

1 i 3 tydzień

54. Szukalski Paweł wtorek 12.45-13.45
55. Śliwińska Małgorzata środa 14.40-15.40
56. Tubis Kinga piątek 12.45- 13.45
57. Wancek Dominika wtorek 12.00-13.00
58. Wiesner Jolanta wtorek 12.40-13.40
59. Zapolski Mateusz wtorek 9.50-10.35

 

 

 

 

 

Skip to content