SP nr 2 lauratem wojewódzkiego konkursu

Nasza szkoła została laureatem wojewódzkiego konkursu Tydzień obchodów 100. Rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu ogłosił konkursy, których celem było upamiętnianie 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Nasza szkoła wzięła udział w konkursie dotyczącym Tygodnia Obchodów 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Za działania pojęte w naszej szkole i współpracę z licznymi instytucjami oraz za Wielką lekcję Historii. Powstanie Wielkopolskie – Pamiętamy zostaliśmy wyróżnieni z grona 30 wielkopolskich szkól tytułem laureata. Gratulację oraz certyfikat odebrała pani Dyrektor Alicja Trybus podczas uroczystej gali, która odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu.

certyfikat powstanie wlkp.

Skip to content