DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA impreza biblioteczna dla najmłodszych

“Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci …” mówią słowa piosenki z dobranocki o Misiu Uszatku . Jest tak z pewnością, skoro na zajęcia, które odbyły się w bibliotece szkolnej z okazji “Dnia Pluszowego Misia” każde dziecko przyszło ze swoim ukochanym misiem. Zajęcia odbyły się 23 listopada br.  a uczestniczyły w nich dzieci z oddziałów przedszkolnych 0A, 0B i 0C.

Dzieci obejrzały teatrzyk cieni pt. „Historia pluszowego misia”, zobaczyły jakie książki o misiach znajdują się w bibliotece szkolnej oraz słuchały bajki pt. „Złotowłosa i trzy misie” czytanej przez bibliotekarkę. Była też dyskusja o prawdziwych niedźwiedziach oraz zgadywanka na ten temat.  Na zakończenie dzieci otrzymały obrazki do pokolorowania, oczywiście z niedźwiadkiem.

Zachęcamy naszych najmłodszych uczniów, aby przychodzili z rodzicami do biblioteki szkolnej i wypożyczali książki. Mamy wiele pozycji odpowiednich do ich wieku, w tym dużo nowości.

 

Barbara Siwczak

 

Skip to content