Nasi uczniowie nagrodzeni

Z przyjemnością informujemy, że uczniów naszej szkoły: Paulinę Bączyk, Patrycję Michalską, Tomasza Mielocha, Zofię Pohl, Magdalenę Żerdzińską oraz Faustynę Tomczak spotkało ogromne wyróżnienie w postaci nagrody Samorządu Gminy Mosina.
Wspomniana nagroda została przyznana wymienionym uczniom za sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych, przede wszystkim  tych o najwyższej randze.
Patrycja Michalska, Tomasz Mieloch, Zofia Pohl, Magdalena Żerdzińska to Laureaci XIX Ogólnopolskiego i Polonijnego Konkursu: „Arsenał Pamięci”.
Paulina Bączyk jest vice mistrzynią świata w kategorii Contemporary Ballet.
Faustyna Tomczyk zajęła II miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Taekwondo w Kijowie.
Wymienieni uczniowie zostaną nagrodzeni podczas  sesji Rady Gminy, która odbędzie się 25.06. 2020 r.

Uczniom oraz Nauczycielom przygotowującym ich do konkursów gratulujemy wspaniałych sukcesów.

Wiesława Szubarga