Kolejne złoto dla Ali!

15 czerwca 2024 roku Alicja Szymandera, uczennica klasy 4a, wzięła udział w turnieju Czech Open 2024 w taekwondo. Były to Mistrzostwa Czech. Ala startowała w kategorii wiekowej młodzik, w której wywalczyła złoty medal i otrzymała puchar. Gratulujemy wspaniałego wyniku!!!

Osiągnięcia Alicji Szymandery w taekwondo zostało docenione przez władze naszej gminy. 18 czerwca 2024 roku na uroczystej gali wręczenia stypendiów sportowych oraz nagród i wyróżnień dla zawodników, trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w Miejskim Domu Kultury Alicja odebrała stypendium sportowe z rąk Burmistrza Gminy Mosina.

Stypendium zostało przyznane za wyniki sportowe osiągnięte w 2023 r.

Życzymy Alicji dużo wytrwałości i kolejnych spektakularnych osiągnięć w ukochanym przez nią sporcie!

Anna Chilczuk-Bech

Alicja Szymandera kl.4a

Skip to content