Przestrzenie Dobrostanu – szkolenie

W dniu 12 czerwca 2024 roku w naszej szkole dla grupy uczniów i nauczycieli realizującej grant “Przestrzenie Dobrostanu” odbyło się szkolenie prowadzone przez Panią Annę Wróblewską. Zespół uczniów i nauczycieli projektujący strefę relaksu pracował przez trzy godziny nad propozycjami zmian przestrzeni szkolnej zebranymi od uczniów podczas Targów Samodzielności oraz festynu rodzinnego. Grupa projektowa miała okazję obejrzeć strefy relaksu, które powstały w innych szkołach. Określiliśmy i zaplanowaliśmy kierunek prac nad naszą strefą wypoczynku na korytarzu na drugim piętrze. Do końca roku szkolnego członkowie grupy projektowej wybiorą elementy wyposażenia, zaplanują zakres prac, stworzą kosztorys. Przedstawią swoje propozycje Pani Dyrektor. We wrześniu będziemy kontynuowali prace. Mamy nadzieję, że pod koniec pierwszego miesiąca nauki w nowym roku szkolnym uroczyście otworzymy uczniowską strefę relaksu. Jak pracowaliśmy? Zajrzyjcie do galerii.

GALERIA

Anna Chilczuk-Bech

Skip to content