Co słychać u Wielkoduchów?

W szeregi Wielkoduchów weszli uczniowie z klasy Ia. To już kolejny rok działalności wolontariatu wśród najmłodszych. Uczymy się pomagać i sprawiać radość innym bezinteresownie.

Dzieci razem z rodzicami przygotowywały podczas warsztatów świąteczne laurki, którymi pragną obdarować mieszkańców Rezydencji Seniora w Puszczykowie. Tradycyjnie wybiorą się tam ze świąteczną wizytą aby umilić pensjonariuszom czas prezentując przedstawienie jasełkowe.

Wielkoduchy włączyły się też bardzo chętnie w akcję zbierania zabawek dla wychowanków poznańskiego ośrodka szkolno- wychowawczego, dla dzieci niepełnosprawnych organizowaną przez p. Karolinę Kilian.

Mogliśmy się przekonać, że fajnie jest się podzielić z innymi dziećmi i sprawić im radość!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia  życzymy wszystkim  zdrowia, radości i wiele życzliwości.

Wielkoduchy z wychowawczynią Renatą Nurkowską