Finał międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Uczennice naszej szkoły zajęły zwycięskie miejsca podczas finału międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Tegoroczna, już XI edycja, nosiła tytuł “Spotkania – w głąb Ewangelii według św. Mateusza”. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce tradycyjnie w ZS Adama Wodziczki w Mosinie. Bezkonkurencyjnie, pierwsze miejsce zajęła Sandra Słowik z klasy 2a gimnazjum natomiast miejsce trzecie zamykające podium przypadło Julii Jerzak z klasy 3b gimnazjum. Bardzo dobry wynik osiągnęła również Amira Tim z klasy 3b gimnazjum. Poziom konkursu był bardzo wyrównany. Dało się odczuć ducha zdrowej, choć zaciętej rywalizacji. W trakcie sprawdzania prac konkursowych uczestnicy mieli okazję skosztowania szkolnych wypieków jak i uczestniczenia w quizie dotyczącym Savoir Vivre.

Serdecznie gratuluję sukcesów i życzę kolejnych osiągnięć.

Mateusz Zapolski

Skip to content