„Szkolny Przegląd Piosenki’ Szkoły Podstawowej nr 2 za nami

Dnia  4 marca 2019  roku  odbył się w naszej szkole po raz XVIII Szkolny Przegląd Piosenki Szkoły Podstawowej nr 2. W zmaganiach muzycznych wzięło udział 27 solistów  oraz 11 zespołów,  w sumie 48 wokalistów.

Jury w składzie:   p. Dyrektor Alicja Trybus

1. Kinga Tubis
  2. Paweł Szukalski

wyłoniło zwycięzców w poszczególnych kategoriach :

w oddziałach Szkoły Podstawowej klas I – III – w kategorii solista:

I miejsce – Martyna Kilian – z kl.III a –za wykonanie piosenki: „Familijny rock and roll”

II miejsce – Alicja Michalak  – z kl. II b – za wykonanie piosenki: „Będę nauczycielką”

III miejsce – Carlos Ramirez – Szypura – z kl. I c – za wykonanie piosenki: „ Quiero ”

w oddziałach Szkoły Podstawowej klas I – III – w kategorii zespoły:

– jury nie przyznało wyróżnień

w oddziałach Szkoły Podstawowej klas IV – VI – w kategorii: solista:

I miejsce – jury nie przyznało miejsca

II miejsce – Oliwia Skrobiszewska  z kl. IV c  – za wykonanie piosenki: „Jestem jaka jestem”

III miejsce – Michalina Lange – z kl. IV c  – za wykonanie piosenki: „Drewniane lalki”

III miejsce – Agata Kilian z kl. V b – za wykonanie piosenki: „O mnie się nie martw”

w oddziałach Szkoły Podstawowej  klas IV – VI – w kategorii zespół:

I miejsce Agata Miedziak, Michalina Langez kl. IV c  za wykonanie piosenki:     O mnie się nie martw

II miejsce  Anna Węclewska, Urszula Lachowicz  z kl. IV c – za wykonanie piosenki: „ Pod wiatr ”

III miejsce – Aleksandra Gabrielska, Joanna Rochowiak  –  z kl. IV c – za wykonanie   piosenki: „ Orkiestry dęte

w oddziałach klas VII – VIII SP z oddziałami Gimnazjum  – w kategorii solista:

I miejsce –  Maja Kilian z kl. VIII a  – za wykonanie piosenki: „Wracam do domu”

II miejsce:Aleksandra Lange – z kl. VIII a – za wykonanie piosenki: „Dziś późno pójdę spać”

III miejsce – Karolina Walkowiak  – kl. III a – za wykonanie piosenki: „I have a dream”

– w kategorii zespół – brak zgłoszeń.

Wszystkim uczniom biorącym udział w Szkolnym Przeglądzie Piosenki Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie dziękujemy za udział, życząc dalszych sukcesów artystycznych. Gratulacje należą się laureatom, którzy   będą reprezentować naszą szkołę na XVIII Przeglądzie Piosenki Szkół Gminy Mosina  w Mosińskim Ośrodku Kultury dnia

25 marca 2019 roku.

Paweł Szukalski