Młodzi demokraci

Uczniowie z naszej szkoły dołączyli do Młodzieżowego Sejmu Rzeczpospolitej Mosińskiej. Dnia 26.11.2018 r. w Mosińskim Ośrodku Kultury zainaugurowano kolejną kadencję sejmu. Podczas uroczystości miało miejsce ślubowanie posłów oraz rozdanie legitymacji poselskich. Nie zabrakło przedstawicieli władz miejskich jak i innych zaproszonych gości w tym dyrektorów szkół oraz nauczycieli. W obecnym składzie sejmu znajduje się aż 73 posłów. Posłowie z naszej szkoły to: Kinga Gierszewska, Zuzanna Pilarczyk, Jan Paluszak z 3d, Katarzyna Matysiak, Piotr Dratwa, Patryk Jurecki z 3c, Natalia Marcinowska, Karolina Walkowiak z 3a oraz Wiktoria Matuszewska i Anna Kokocińska z 8b. Opiekunem posłów jest Pan Mateusz Zapolski. Naszym posłom życzymy owocnej pracy oraz wytrwałości w podejmowaniu działań na rzecz naszego miasta w tym  także naszej szkoły.

Mateusz Zapolski