TRZY TYTUŁY MISTRZA ŚWIATA!!!

Paulina Bączyk uczennica klasy 6b wraz z koleżankami z zespołu tanecznego Bezuma Team KIds w dniach 19.11.-21.11.2018r brała udział w Mistrzostwach Świata WADF w Libercu. Czterodniowy wyjazd do Czech dla Pauliny i jej koleżanek z zespołu okazał się wielkim sukcesem. Ciężka praca i szereg wyrzeczeń została doceniona. Bezuma Team Kids, w którym tańczy Paulina zdobył trzykrotne Mistrzostwo Świata w kategorii:

  • Contemporary Ballet Showcase Team Juveniles
  • Jazz Dance Large Team Juveniles
  • Jazz Dance Small Team Juveniles

Warto również nadmienić, że w Mistrzostwach Europy WADF w Szczecinie, które odbyły się w czerwcu 2018r, Paulina ze swoim zespołem zdobyła Mistrzostwo Europy w kat. Contemporary Ballet Showcase Team Juveniles
oraz V-ce Mistrzostwo Europy w kat. Jazz Dance Large Team Juveniles

Paulinie i jej koleżankom z zespołu życzymy powodzenia w odnoszeniu tanecznych sukcesów.

FOTORELACJA

Skip to content