Wielkoduchy patriotycznie

Odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym wielkoduszne warsztaty z rodzicami i dziećmi w klasie II a. Tym razem tematem były orły z naszego godła. Dzieci razem z rodzicami ozdabiały orły różnymi technikami. Jak zwykle okazało się, że nasi uczniowie i ich rodzice mają fantastyczne pomysły. Po raz kolejny doświadczyliśmy tego, że miło się spotkać i zrobić coś razem. Wszystkie orły można podziwiać na korytarzu pierwszego piętra.

Oczywiście temat spotkania nie był przypadkowy, ponieważ zbliża się setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości a także rocznica Powstania Wielkopolskiego. W związku ze zbliżającymi się uroczystościami życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom radosnego świętowania.

Wychowawca

Renata Nurkowska