Wyniki szkolnego etapu konkursu recytatorskiego „Wpisani w historię”

22 października 2018r. odbył się szkolny etap powiatowego konkursu recytatorskiego „Wpisani w historię”. W roku 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie prezentowali poezję patriotyczną. Organizatorem konkursu jest Komenda Harcerstwa Polskiego im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku. Jury w składzie pani Anna Ciesielska i pani Mariola Dominiczak wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:

– w kategorii klas IV – VI: 

I miejsce – Marta Kunaj (kl. V c)

II miejsce – Oliwia Bolewska  (kl. V c)

III miejsce – Zofia Brzozowska (kl. V d)

 

 – w kategorii klas VII – VIII i III gimnazjum:

I miejsce – Maja Kilian (kl. VIII a)

II miejsce – Julia Kordy (kl. III c gim.)

III miejsce – Agata Nowicka (kl. VIII a).

 

Wszystkim serdecznie gratuluję. Dwie osoby z każdej kategorii wiekowej będą reprezentowały szkołę 5 listopada w zmaganiach na etapie powiatu.  Powodzenia!

 Mariola Dominiczak

Skip to content