SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY dla uczniów z okazji „DNIA ŻYCZLIWOŚCI”

Klasy 1-4 -Projekt kartki z okazji Dnia Życzliwości.

Zaprojektuj kartkę Własnoręcznie wykonaną z okazji Dnia Życzliwości, której adresatem  może być nauczyciel, pracownik szkoły, ktoś bliski, a nawet Twój najlepszy kolega lub najlepsza koleżanka.

Klasy 5-8- Projekt plakatu z okazji Dnia Życzliwości

Technika oraz format pracy jest dowolny

Projekt może być narysowany, czy też wyklejony.  Wszystko tak na prawdę zależy od Twojej kreatywności i wyobraźni oraz dostępnych materiałów jakie posiadasz w domu. Pamiętaj jednak, żeby zastosować odpowiednią wielkość liter, nie mogą one być zbyt małe, gdyż będą trudne do odczytania. Projekt ma trafić do odbiorcy przez słowo i obraz.

Oceniane będą:

• pomysłowość oraz oryginalność;
  • estetyka wykonania;
  • zgodność pracy z jej tematem;
  • wkład włożony w wykonanie pracy

• Podpisane prace (nazwisko, imię, klasa)prosimy złożyć w świetlicy szkolnej do dnia 15 listopada 2023 roku.
  • Na zwycięzców czekają dyplomy, drobne upominki, punkty do zachowania.

Do udziału w konkursie  zaprasza