VIII Gwiazdkowy Turniej Taekwondo Dzieci

W sobotę 8 grudnia, w Kórniku 20 osobowa grupa młodych Fightersów wystartowała w zawodach sprawnościowych VIII Gwiazdkowego Turnieju Taekwondo Dzieci. Dla wielu z naszych młodych zawodników był to debiut na zawodach i zaliczyli bardzo udany debiut.Nasi zawodnicy wywalczyli drużynowo 2 miejsce zdobywając przysłowiowy worek medali.
Reprezentowali nas: Alicja Szymandera, Martyna Wośkowiak, Kalina Jarosławska, Hania Binkowska, Emilka Osses, Julia Wiśniewska, Faustyna Tomczak, Magda Pietrzykowska, Michalina Woźnicka, Larysa Szulakiewicz, Wiktoria Wośkowiak, Kasia Wiśniewska,
Ola Zwierzycka, Jan Brzozowski, Tymek Kasperkowiak, Oskar Napierała, Alan Wieczorek, Wojtek Szymandera, Mikołaj Jasiński i Sergiusz Wojciechowski.
Dziękujemy również dzisiejszej ekipie trenerskiej w składzie: Tatiana Tomczak, Natalia Szymandera, Magdalena Tomczak i Łukasz Kasperkowiak za opiekę nad zawodnikami podczas turnieju.

 

FOTORELACJA

Skip to content