VII Gala Utalentowanych Młodych Wielkopolan

Dnia 12.06.2018 r. w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu przy ul. Solnej 12 odbyła się VII Gala Utalentowanych Młodych Wielkopolan zorganizowana przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty panią Elżbietę Leszczyńską. Naszą szkołę reprezentowała Daria Czerwińska, uczennica gimnazjalnego oddziału III b .

Uczestnicy Gali, dzieci i młodzież wielkopolskich szkół, zaprezentowali swoje umiejętności oraz zdolności artystyczne, takie jak: śpiew, taniec, recytacja. Na scenie pojawiły się zarówno zespoły jak i soliści, grupy teatralne oraz tancerze. Zaprezentowana została też muzyka instrumentalna. Goście mieli okazję posłuchać muzyki współczesnej a także klasycznej. Na scenie wystąpili nie tylko uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, ale też przedszkolaki.

Tegoroczna Gala poświęcona była 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Skip to content