Tytuł szkolnej gazety – wyniki konkursu!

Zakończył się drugi etap konkursu na tytuł szkolnej gazety. Komisja w składzie: Pani  Beata Buchwald i Pani Wiesława Szubarga wytypowały pięć spośród  tytułów, które zostały zaproponowane przez uczestników konkursu.
O ostatecznym wyborze tytułu poprzez głosowanie  zadecydowali Internauci. Redakcja szkolnej gazety w składzie: Krystian Chodacki V b, Justyna Kasprzak VI d, Jagoda Łagodzińska V b, Iga Pawłowska VI d, Jagoda Wolarczak V b, pragnie poinformować, że w internetowym głosowaniu na tytuł szkolnej gazety oddano 268 głosów.
Najwięcej głosów uzyskał tytuł: „Dwójeczka”. Jego Autorką i zwyciężczynią konkursu została Zofia Zawartowska z klasy V c. Serdecznie gratulujemy Zosi zwycięstwa. Od tej chwili „Dwójeczka” to tytuł gazety Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie.
Wszystkim uczestnikom   konkursu dziękuję za zaangażowanie.

Opiekun szkolnej gazety
Wiesława Szubarga

Poniżej znajduje się wykres . Pokazujemy na nim wyłącznie zwycięski tytuł.

Dziękuję Pani Joannie Konarze za pomoc w  przeprowadzeniu internetowego głosowania .

 

Skip to content