Szansa na literacki sukces!

Zapraszamy do udziału w wojewódzkim konkursie literackim na twórcze Opowiadanie z historią powstania wielkopolskiego w tle.

Prace literackie obejmujące maksymalnie pięć stron znormalizowanego maszynopisu (w wersji wydrukowanej i elektronicznej) należy przekazać do 31 marca nauczycielowi języka polskiego lub bezpośrednio szkolnemu koordynatorowi konkursu – p. Annie Ciesielskiej.

Do etapu wojewódzkiego szkoła kwalifikuje maksymalnie po trzech uczniów z kl. IV – VII oraz  klas gimnazjalnych, którzy uzyskali najwyższą ilość punktów w eliminacjach szkolnych.

Uczniów, którzy chcą spróbować swoich literackich sił, ale mają wątpliwości, jak się do tego zadania zabrać, zapraszam na spotkanie do sali nr 4 w środę (28.02.) lub czwartek (01.03.) na pierwszej długiej przerwie.

Aby uporządkować swoją wiedzę o powstaniu wielkopolskim, warto skorzystać ze strony 27grudnia.pl i powstaniewielkopolskie.pl.

Anna Ciesielska

Skip to content