„Święto pluszowego misia”

Dzień 25 listopada to „Święto pluszowego misia”. Z tej okazji zaprosiliśmy do naszej biblioteki oddział przedszkolny „0” c.

Dzieci zaprezentowały przyniesione z domu ukochane „pluszaki”, zobaczyły jakie książeczki o misiach znajdują się w naszej bibliotece i wysłuchały bajki pt.  „Złotowłosa i trzy niedźwiadki”.

Jednak największe zainteresowanie wzbudził teatrzyk cieni, w którym wystawiono krótkie przedstawienie pt. „Historia pluszowego misia”. Zajęcia przygotowały i przeprowadziły uczennice z kółka bibliotecznego pod kierunkiem Barbary Siwczak.

Wcześniej – 21 listopada, kółko biblioteczne zaprezentowało je podczas zajęć dla najmłodszych czytelników Mosińskiej Biblioteki Publicznej pt. „Czytanie przy latarkach”.