Przegląd Piosenki Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie

Dnia 9 maja 2022r. odbył się po raz XXI „Przegląd Piosenki Uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie”, który jest eliminacją do „Przeglądu Piosenki Uczniów Szkół Gminy Mosina”. Udział  w tym muzycznym zmaganiu wzięło 35 solistek/ów i 18 zespołów.  Jury w składzie: p. Dyrektor Alicja Trybus, p. Blanka Świtaj-Łukasik p. Anna Sikora  i p. Paweł Szukalski przyznało następujące miejsca:

• Kategoria klasy I-III szkoły podstawowej – solistka, solista:

I miejsce:  Krzysztof Kowalczykiewicz z kl. 2c  – za wykonanie piosenki: „Czekolada”

II miejsce: Agnieszka Teodorczyk z kl. 3b – za wykonanie piosenki: „Nie dokazuj”

Michalina Konieczna z kl.3d – za wykonanie piosenki: „Maszeruje wiosna”

III miejsce: Lilia Maćkowiak z kl. 2b z akompaniamentem gitary Leny Maćkowiak – za wykonanie piosenki:   „Krajka”

Milena Kozal z kl.3b – za wykonanie piosenki: „ Szary świat”

• Kategoria klasy I – III szkoły podstawowej – zespół:

I miejsce:  Justyna Lossy, Michalina Sobek z kl. 3c – za wykonanie piosenki: „Jeden świat”

II miejsce: Lena Czeszyńska, Katarzyna Wilczak z kl. 3c – za wykonanie piosenki: „Najłatwiejsze ciasto”

III miejsce: Daria Kramarska, Dominika Miazga z kl. 3d – za wykonanie piosenki: „Maszeruje wiosna”

• Kategoria klasy IV-VI szkoły podstawowej – solistka, solista:

I miejsce:   Klaudia Ramotowska z kl. 5b – za wykonanie piosenki: „Drzwi do kariery”

II miejsce:  Martyna Kilian z kl. 6a – za wykonanie piosenki: „Rzeka marzeń”

Alicja Michalak z kl. 5b – za wykonanie piosenki: „Set fire to the rain”

III miejsce: Misza Kyruszko z kl. 4b – za wykonanie piosenki: „Without you”

Zuzanna Maciejewska z kl. 4c – za wykonanie piosenki: „No sorry”

• Kategoria klasy IV – VI szkoły podstawowej – zespół:

I miejsce: Emilia Szulakiewicz, Lena Maćkowiak z kl. 4a– za wykonanie piosenki: „Bo ja mam tylko jeden   świat”

II miejsce: Klaudia Ramotowska z kl. Vb, Amanda Marciniak” z kl. 4b – za wykonanie piosenki: „ Meluzyna”

III miejsce – jury miejsca nie przyznało.

• Kategoria klas VII i VIII szkoły podstawowej – solistka, solista

I miejsce: Amelia Szulc z kl. 7e – za wykonanie piosenki: „Nieznajoma”

II i III miejsce – jury miejsc nie przyznało.

• Kategoria klas VII i VIII szkoły podstawowej – zespół

I miejsce: Michalina Lange, Urszula Lachowicz z kl. 7c–  za wykonanie piosenki: „Kiedy jesteś tu”

II miejsce:  Faustyna Tomczak z kl. 7a, Anna Węclewska z kl.7c – za wykonanie piosenki: „ETC”

III miejsce: Amelia Szulc, Aleksandra Głowińska z kl. 7e – za wykonanie piosenki: „Najnowszy klip”

Wszystkim uczestnikom Szkolnego Przeglądu Piosenki naszej szkoły dziękujemy  za udział , laureatom  gratulujemy zdobytych miejsc!.