Przedświąteczne przygotowania uczniów klasy Id, IIb, IIc wraz z rodzicami

W ramach przedświątecznych przygotowań uczniowie klas Id, IIb, IIc razem z rodzicami wzięli udział w warsztatach bożonarodzeniowych przygotowanych przez wychowawczynie oddziałów. Dzieci razem z rodzicami wykonały wspaniałe ozdoby świąteczne – ozdabiali bombki, tworzyli fantazyjne choinki z materiałów papierniczych, malowali figurki  z masy solnej. Dla wszystkich była to okazja do poznania nowych kolegów i koleżanek, podtrzymania znajomości z sąsiednich klas oraz spędzenia czasu z rodzicami. Po zakończonej pracy Wszyscy podziwiali rękodzieło,  dzielili się uwagami. Po wysłuchaniu świątecznych piosenek wszyscy powrócili do domu w radosnych nastrojach.
Karolina Ludwa,
Joanna Kuhnert-Zielonka,
Marta Skałecka
Skip to content