Powiatowy Konkurs Recytatorski „Wiosenne Przebudzenie”

Zapraszam uczniów klas IV – VIII do udziału w etapie szkolnym XXI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego:. „Wiosenne Przebudzenie”. Eliminacje szkolne mające na celu wyłonienie po jednym reprezentancie z klas IV – VI i VII – VIII odbędą się 22 marca w czasie trzeciej lekcji. Warunkiem udziału w konkursie jest przygotowanie prezentacji dowolnego wiersza, którego wykonanie nie przekracza 4 minut. Uczniowie klasy VII, VIII przygotowują dodatkowo fragment prozy (maksymalny czas prezentacji wiersza i prozy nie powinien przekraczać 6 min.).
Laureaci etapu szkolnego wezmą udział w etapie gminnym, który odbędzie się odbędą się w piątek 8 kwietnia 2022 r. w Mosińskim Ośrodku Kultury.

Koordynator etapu szkolnego konkursu
Wiesława Szubarga

Skip to content