ANTARKTYKA – OBRAZY Z DNA KOŃCA ŚWIATA

W ramach cyklicznie odbywających się  SPOTKAŃ LUDZI Z PASJĄ (organizator – Pani Iwona Hertig)   03.03.2022 r. odwiedzi naszą szkolę Wojciech  Nawrocki  – fotograf  przyrody, fotograf  podwodny,  podróżnik i płetwonurek.

Swoje doświadczenia przyrodnika, podróżnika i płetwonurka  łączy i wykorzystuje obecnie w fotografii, w efekcie czego został wyróżniony i nagrodzony w ponad 50 konkursach fotograficznych, zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.

Podczas prelekcji autor zaprezentuje zdjęcia (w tym unikalne fotografie podwodne) wykonane podczas wyprawy na Antarktykę, którą odbył na pokładzie jachtu żaglowego SELMA EXPEDITIONS.

Pan Wojciech Nawrocki przygotował nformacje o sobie i swych pasjach w postaci   plakatu, do którego link znajduje się poniżej.

Plakat prezentacja SP nr 2 Mosina WN_3000px

Wiesława Szubarga

Skip to content