Planer konkursu na najfajniejszą poduchę

Stworzyliśmy harmonogram naszych działań związanych z konkursem na uszycie najciekawszej poduchy i wszystkie zadania wrzuciliśmy do planera, który zawisł w sali 103, którą opiekuje się Pani Marta Tomczyk, koordynator naszego projektu. Dzięki planerowi możemy odhaczać zrealizowane zadania oraz kontrolować czas wykonania kolejnych. Jak do tej pory, udało nam się zorganizować spotkanie informacyjne, zaprosić eksperta na warsztaty związane z szyciem, stworzyć regulamin konkursu, zamieścić informacje na stron internetowej szkoły oraz w dzienniku elektronicznym i poprosić nauczyciela techniki o współpracę. Sporo już za nami, ale przed nami największe zadania projektu, ale jesteśmy pewni, że uda się nam je zrealizować! 🙂

Zespół projektowy z koordynator Martą Tomczyk

dav

dav

Skip to content