Warsztaty muzyczne w ramach XI Ogólnopolskich Dni Artystycznych z Gitarą – klasy gimnazjalne oraz szóste SP

W tym roku na XI Ogólnopolskich Dniach Artystycznych z Gitarą organizowanych przez MOK gościć będą profesjonalni muzycy z partnerskiej gminy Seelze. Zespół Saxofresh wystąpi w sobotę 1 kwietnia przed Kasią Kowalską, da również koncert u nas w szkole, w piątek 31 marca. Po koncercie muzycy zorganizują warsztaty muzyczne dla zainteresowanych uczniów, którzy grają na dowolnym instrumencie lub śpiewają. Warsztaty odbędą się w godzinach 13.30-14.30/15.00 i będą tłumaczone przez panią Kingę Wośkowiak na język polski, młodzież może również porozumiewać się z gośćmi po angielsku. Weźmie w nich udział również pani Justyna Kałuzińska, nauczyciel świetlicy i muzyki.
Serdecznie zapraszam Was do udziału w warsztatach, chętnych proszę o zgłoszenie się do p. Wośkowiak lub wychowawców.

Kinga Wośkowiak

gitaraplakat2017d

Skip to content