Obrady sejmu młodzieżowego

17 stycznia 2020 roku w Mosińskim Domu Kultury odbyło się kolejne spotkanie sejmu młodzieżowego. Do grona młodych posłów dołączyło wiele nowych osób, które chciałyby zaangażować się w życie naszej gminy. Celem spotkania była integracja pomiędzy uczestnikami. Abyśmy jako posłowie poznali się bliżej pomogła nam w tym Pani Grażyna Wydrowska. Pani Grażyna jest aktorką, reżyserką, scenografką oraz animatorką społeczną. Zaproponowała nam ciekawe zabawy, które pomogły nam wzajemnie się poznać. Odgrywaliśmy scenki związane z naszymi upodobaniami, graliśmy w kalambury oraz wiele innych gier i zabaw, dzięki którym atmosfera panująca na spotkaniach młodzieżowego sejmu będzie zdecydowanie lepsza. Oprócz zabaw odbyły się wybory na marszałka i jego zastępcę. Mamy nadzieję, że wybrany marszałek dobrze będzie pełnił swoją rolę i utrzymywał dobre relacje z uczestnikami podczas kolejnych spotkań.
                                                                     Zofia Pohl kl VIIb
Skip to content