I Ty możesz zostać Słodkim Mikołajem

Cud wypływający z czynienia dobra polega na tym, że ono się mnoży, kiedy się je dzieli i powraca do każdego, kto czyni je bezinteresownie, ze zdwojoną siłą.

Świadomi tego faktu już po raz dwunasty zapraszamy nauczycieli i uczniów naszej szkoły do udziału  w  przedsięwzięciu: „I ty możesz zostać Słodkim Mikołajem” koordynowanym przez Panie: Paulinę Frąckowiak, Joannę Szajek oraz Katarzynę Żmudę.

Akcja rozpocznie się 29. 11. 2019 r. i potrwa do 6.12.2019 r. i polegać będzie na sprzedaży własnych wypieków przez przedstawicieli poszczególnych klas (koszt kawałka ciasta 2 zł). Z kolei podczas ostatniego dnia akcji swoje wypieki sprzedawać będą nauczyciele.

Cały dochód z akcji „I TY możesz zostać Słodkim Mikołajem”  przeznaczony zostanie na chorych uczniów, waszych kolegów, którzy potrzebują  bezinteresownego wsparcia,  troski i opieki.

Wiesława Szubarga