Hunter Erin, seria „Wojownicy”

„Ucieczka w Dzicz”

„Ucieczka w Dzicz” to tak naprawdę pierwszy tom z całej wielkiej serii. Przygodowa i trochę fantastyczna. Opowiada o perypetiach małego kota Rdzawego. Mieszka u dwunożnych, ale postanawia zamieszkać w lesie w jednym z czterech klanów. Znajduje przyjaciół, walczy o przetrwanie i stawia czoło wszystkim niebezpieczeństwom, jakie przyniesie los.

Według mnie naprawdę dobra książka, wciągająca i świetnie napisana.

„Ogień i Lód”

„Ogień i Lód” to drugi tom z serii o wspaniałym uczniu i przyjacielu Ognistej Łapie, a potem świetnemu wojownikowi Ognistemu Sercu. Świetna książka o wspaniałym wojowniku klanu Pioruna wciągnie Was do lasu, w którym Ogniste Serce razem z Szarą Pręgą stawiają czoło misji, jaką przydzieliła im Błękitna Gwiazda.

Szczerze polecam – dla każdego kto lubi przygody i chce wiedzieć co dalej.

„Las Tajemnic”

„Las Tajemnic” to już trzeci tom wspaniałej serii wojownicy. Ogniste Serce odkrywa, że Tygrysi Pazur zabił jednego z najmądrzejszych i najlepszych wojowników, najlepszego mentora i przyjaciela wielu kotów. Tygrysi Pazur domyśla się, że Ogniste Serce chce go powstrzymać i postanawia zabić Błękitną Gwiazdę, żeby przejąć władzę nad klanem.

Przeczytaj, a dowiesz się czy Tygrysi Pazur dokona tego strasznego czynu.

 

Dominika Nowakowska 6d

 

Skip to content