Gminny konkurs geograficzny „A to Polska właśnie…”

Już po raz piąty dnia 30 maja uczniowie szkół naszej gminy rywalizowali ze sobą, prezentując wylosowane krainy geograficzne, wykazując się umiejętnością uważnego słuchania oraz wiedzą podczas zespołowego rozwiązywania testu. Tym razem młodzież poznawała bliżej Niziny Środkowopolskie i Wyżyny Polskie. A oto wyniki tych niełatwych zmagań:

I miejsce – drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie: Julia Dmowska, Hubert Kubiak i Zuzanna Płazińska
II miejsce – drużyna Szkoły Podstawowej w Krośnie: Adrianna Łabędzka, Antoni Nawrocki i Angelika Zimowska
III miejsce – drużyna Szkoły Podstawowej w Rogalinie: Gabriela Knopkiewicz, Agata Rusiniak i Maria Strzelczyk
IV miejsce – drużyna Szkoły Podstawowej w Krosinku: Alicja Białas, Aleksander Forysiak i Piotr Frątczak

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i życzymy wakacyjnego odkrywania świata!
Organizatorki konkursu
Anna Ciesielska i Beata Cieślewicz