Etap szkolny II Konkursu Wojewódzkiego „Znamy poetów i pisarzy z Wielkopolski

Senat Rzeczypospolitej Polskiej w uchwale przyjętej 16 listopada 2022 zadecydował, że polska noblistka, Wisława Szymborska, będzie jedną z patronek 2023 roku. My natomiast zadecydowaliśmy już we wrześniu 2022 roku, że poetka, która 2 lipca obchodzić będzie 100 lecie urodzin, zostanie bohaterką tegorocznej edycji II Konkursu Wojewódzkiego odbywającego się pod hasłem: „Znamy poetów i pisarzy z Wielkopolski i organizowanego przez naszą szkołę.

W zawiązku z powyższym 3 stycznia 2023 roku przeprowadziliśmy etap szkolny konkursu. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się:
Maja Grupińska kl. 8e
Martyna Kilian kl. 7a
Michalina Lange kl. 8c

Gratuluję zwyciężczyniom.  Życzę Wam  sukcesów w  etapie wojewódzkim  konkursu, który odbędzie się 10.05.2023 roku.

Wiesława Szubarga

Skip to content