,,DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA’’ – AKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJI MAM MARZENIE

Od pięciu lat w listopadzie Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych. Okazją do przeprowadzenia zbiórki jest obchodzony 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy dołączyła do tej akcji. Zbiórka odbyła się w dniach 06.11 – 16.11.2018r.

Dnia 20.11.2018r. szkolni koordynatorzy akcji : p. Joanna Konara oraz p. Natalia Stachowiak dostarczyły wszystkie zebrane w naszej szkole dary do poznańskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie. Wolontariusze tej fundacji już 22 listopada 2018 r. obdarują nimi małych pacjentów z poznańskich szpitali.

Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej za okazane serce i za włączenie się w zbiórkę maskotek, zabawek, gier i materiałów plastycznych.  Wspólnie udało nam się zebrać sporą ilość maskotek, gier, książek, kredek, gier itd.

Joanna Konara

Natalia Stachowiak

 

Skip to content