DZIĘKUJEMY

Przed Świętami Wielkanocnymi społeczność naszej Szkoły przyłączyła do akcji zorganizowanej przez Caritas, a mającej wesprzeć potrzebujących. Zbieraliśmy produkty żywnościowe do paczek świątecznych oraz skarpety dla osób bezdomnych. Na apel odpowiedziało ponad 100 rodzin naszej szkoły. Dzięki hojności i ogromnemu zaangażowaniu tak wielu uczniów i ich rodziców, mogliśmy wesprzeć działalność parafialnego oddziału Caritas w Mosinie, ponadto część darów została przekazana do centrali Caritas w Poznaniu.

Dziękujemy za wielkie serce i zaangażowanie w dzieleniu się dobrem z potrzebującymi.

Koordynatorki

Szkolnego Koła Wolontariatu: