Betlejemskie Światełko Pokoju

16 grudnia zagościło w naszej szkole Betlejemskie Światło Pokoju, które zostało przekazane Dyrektorowi szkoły przez harcerzy ze Szczepu Środowiskowego „Wilki” im. hm. Mieczysława Koniecznego.  Płomień ten jest zapalany w Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem, gdzie płonie wieczny ogień, a potem, niesiony przez harcerzy i skautów, rozgrzewa serca na całym świecie. Tak i też dotarło do naszej szkoły.  

Tegorocznym hasłem Betlejemskiego Światła Pokoju jest „Światło Nadziei”, które da nam wszystkim nadzieję na zmiany na lepsze. Chcemy, aby Światło było motywacją i siłą do pokonywania trudności. W dobie panującego niepokoju ma ono stać się iskrą, która zatli się w sercu każdego z nas i pomoże mu stawić czoła wyzwaniom.  

Betlejemskie światło Pokoju https://sp2mosina.edu.pl/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211216_130715-scaled.jpg

Skip to content