Alternatywne lekcje wychowania fizycznego

W dniu 05.10.2017 w hali sportowej na terenie OSiR w Mosinie uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w nietypowej lekcji wychowania fizycznego. Zajęcia zorganizowano dzięki fundacji jaką założyła nasza wybitna lekkoatletka Monika Pyrek- specjalizująca się w skoku o tyczce. Olimpijka z Sydney (2000), Aten (2004), Pekinu (2008) i Londynu (2012). Trzykrotna medalistka mistrzostw świata oraz wicemistrzyni Starego Kontynentu z 2006 roku. Reprezentantka kraju w pucharze Europy i drużynowych mistrzostwach Europy.

W czasie zajęć uczniowie mieli okazję osobiście poznać mistrzynię oraz sprawdzić swoje umiejętności w różnych próbach sprawnościowych z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu pomiarowego i do ćwiczeń. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę oraz kartę zawodnika z osiągniętymi wynikami i autografem Pani Moniki.

Zajęcia dostarczyły wszystkim wiele emocji i dobrej zabawy .

FOTORELACJA

FILM 1

FILM 2

red. Justyna Górna

Skip to content