I miejsce w konkursie angielsko -niemieckim „Spass fun” w Rogalinku

Dnia 26 września br. w szkole podstawowej im. Adama Wodziczki w Rogalinku odbył się konkurs angielsko-niemiecki pt. Spass  fun.
W konkursie brały udział klasy gimnazjalne ze szkół podstawowych z naszej gminy. Należało wykazać się znajomością map krajów anglojęzycznych oraz niemieckojęzycznych, wiedzą z zakresu  słownictwa, świąt i tradycji. Poza rywalizacją pomiędzy szkołami liczyła się też zabawa oraz miło spędzony czas.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas 3 gimnazjum, w składzie: Aleksandra Antonowicz, Marika Kaźmierczak, Amira Tim oraz Nikodem Demuth. Po zaciętej rywalizacji reprezentacja naszej szkoły zajęła 1 miejsce. Sprawiło nam to ogromną satysfakcję. Za przygotowanie nas do konkursu i opiekę serdecznie dziękujemy Pani Marcie Nowak oraz Pani Arlecie Dąbrowskiej- Tatarynowicz.

Amira Tim – uczennica klasy 3b,

Skip to content