Agata Ślachciak- wicemistrzynią województwa!

W dniu 31.05.2016r. W Pile, odbył się Finał Wojewódzki w czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych. Honorowym gościem zawodów był pan Szymon Ziołkowski -mistrz olimpijski i dwukrotny mistrz świata w rzucie młotem , którego zawodniczki miały okazję poznać osobiście .
Agata Ślachciak uczennica klasy 6a SP w rywalizacji indywidualnej, pokonując ponad 90 zawodniczek, zdobyła II miejsce w biegu na 600 m z czasem 1.52.67.
Drużyna dziewcząt w składzie: Agata Ślachciak, Natalia Szajek, Katarzyna Stronka, Monika Lisiecka i Kornelia Kopaszewska po zaciętej rywalizacji uplasowała się ostatecznie na wysokim 10 miejscu w województwie. Dziewczęta włożyły dużo pracy , pasji i zaangażowania w cały okres startowy który, składał się z wielu etapów. Wierzymy że praca ta przełoży się na kolejne sukcesy w następnych latach kiedy podejmą naukę w gimnazjum.
Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Skip to content