A może marketing to jest to?

Czy wiecie, na czym polega praca specjalisty do spraw marketingu? Jak tworzy się reklamy? Jakie cechy są niezbędne u osoby, która chce zawodowo zajmować się marketingiem?

Uczniowie klasy 5 B mogli poszukać odpowiedzi na te i inne pytania pod fachowym okiem Pani Katarzyny  Kruczkowskiej, która poprowadziła kolejne zajęcia wynikające z realizacji Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego. Okazało się, że oprócz kreatywności i bogatej wyobraźni niezwykle istotne są: bogate słownictwo oraz umiejętność poprawnego tworzenia i zapisywania tekstów. Rozwijaniu tych umiejętności sprzyja czytanie. Już tworząc swoje blogi, profile na portalach społecznościowych, uczniowie kreują swój wizerunek. Warto o tym pamiętać, zastanawiając się nad tym, co i w jakiej formie publikujemy.

Dziękujemy Pani Katarzynie Kruczkowskiej za inspirujące zajęcia!

Anna Ciesielska

Skip to content