Udział uczniów naszej szkoły w II Gminnym Konkursie Sudoku

We wtorek 19 listopada w Szkole Podstawowej w Rogalinku odbył się, pod patronatem Burmistrza Gminy Mosina, II Gminny Konkurs Sudoku dla uczniów klas IV, V i VI.

Po wstępnych eliminacjach, naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów:

klasy IV: Antonina Karalus (4a)

Gabriela Woźnicka (4a)

klasy V: Urszula Lachowicz (5c)

Mateusz Boiński (5d)

klasy VI: Wiktoria Boińska (6d)

Iga Pawłowska (6d)

Zadaniem uczniów było rozwiązanie w ciągu 60 minut trzech coraz trudniejszych zestawów sudoku.

Wszystkim uczestnikom  gratulujemy udziału i mamy nadzieję, że rozpropagują oni sudoku nie tylko w swoich klasach, jako świetny sposób na spędzanie wolnego czasu.

Zachęcam do rozwiązywania sudoku na papierze, na smartfonie czy komputerze. To świetna zabawa a przy okazji rozwijanie logicznego myślenia, kreatywności i spostrzegawczości.

Organizatorzy zapewniają, że za rok odbędzie się kolejna edycja konkursu. Uczniowie obecnych klas trzecich, czwartych i piątych mają zatem rok czasu na ćwiczenia i treningi.

Powodzenia i dobrej zabawy z SUDOKU.

szkolny opiekun konkursu

Marzena Kasprzak