Komunikat biblioteki szkolnej

• Uczniowie powinni oddać wszystkie wypożyczone książki do 9 czerwca 2017 r. (uczniowie, którzy będą na wycieczce w Borach Tucholskich mogą rozliczyć się do poniedziałku 12 czerwca br).

• Uczniowie obecnych klas 4, 5 i 6 SP oraz I i II gimnazjum będą mogli wypożyczyć książki na wakacje zgodnie z następującymi zasadami:
  • Uczeń powinien być rozliczony z biblioteką szkolną w terminie
  • Książkę na wakacje będzie można wypożyczyć w dniach 20 – 22 czerwca br.
  • Można wypożyczyć maksymalnie 5 książek.
  • Wypożyczone książki należy oddać w nowym roku szkolnym w dniach 4 – 8 września br.

• Podręczniki będą odbierane od uczniów w dniach od 12 do 14 czerwca. Plan odbioru podręczników podamy w terminie późniejszym. Prosimy uczniów aby sprawdzili, czy mają komplet podręczników  i w jakim są stanie. Przypominamy, że podręczniki zagubione lub zniszczone należy  odkupić. W wątpliwych sytuacjach prosimy skontaktować się z biblioteką.