Turniej piłkarski dla klas 0-3

W dniu 24 września b.r., na boisku „Orlik” przy ulicy Topolowej, odbył się turniej dla klas 0-3 Szkoły Podstawowej w Mosinie. Rozgrywki zostały zorganizowane z inicjatywy Pawła Szeląga – Prezesa K.S. 1920 Mosina,  przy współorganizacji dyrektora Zespołu Szkół – Alicji Trybus oraz nauczycieli wychowania fizycznego: Jacka Kołtoniaka, Marcina Kiliana oraz Jakuba Szeszuły. Celem zawodów było krzewienie kultury fizycznej oraz zdrowej rywalizacji. Zainteresowanie było spore, na boisku zjawiło się około 37 małych piłkarzyków i podobna liczba kibiców (rodziców, dziadków). Oprawę muzyczną zapewnił Jacek Rogalka. Wszystkie mecze sędziowali Jacek Kołtoniak oraz Marcin Kilian.  Dzieciaki rozgrywały spotkania w trzech grupach po trzy zespoły oraz rewanże. Około 12 godziny nastąpiło zakończenie zawodów, wręczenie upominków, dyplomów oraz medali, ufundowanych przez Prezesa K.S. 1920 Mosina oraz Dyrektora Zespołu Szkół.
 Jakub Szeszuła