Spotkania z ciekawymi ludźmi – Dominik Michalak Burmistrz Mosiny

Dnia 6 czerwca 2023 roku Szkołę Podstawową nr 2 w Mosinie odwiedził Burmistrz Gminy Mosina. Michalina Lange oraz Urszula Lachowicz przeprowadziły wywiad w ramach Spotkań z Ciekawymi Ludźmi, którzy mogą stanowić inspirację dla absolwentów szkoły. Spotkanie uświetniła obecność Pani Dyrektor Alicja Trybus oraz Pani Wice Dyrektor Beata Buchwald. Uczniowie klas ósmych pod merytoryczną opieką Pani Reginy Burkiciak nie tylko wysłuchali inspirującego wywiadu ale także prowadzili interesującą dyskusję z Panem Burmistrzem. Dowiedzieli się wielu informacji na temat gminy i funkcjonowania samorządów. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że pasje i zaangażowanie ,zarówno młodzieży , jak i Burmistrza ,zostanie przekute w sukces Mosiny.