„Dzień poduszki” i Regulamin SU

„Dzień poduszki” był podsumowaniem pracy Samorządu Uczniowskiego wokół realizacji projektu związanego z otrzymaniem grantu z Centrum Edukacji Obywatelskiej (szerzej o całym przedsięwzięciu napiszemy w oddzielnym artykule). Gratulujemy uczniom klasy 4 c, która najmocniej zmobilizowała się do udziału w akcji przyniesienia poduszek i wygrała międzyklasowy konkurs. Na razie na poduszki mamy jeden materiałowy pojemnik, który znajduje się przy sali 206 – bardzo dziękujemy Pani Annie Leśniewicz za ogrom pracy włożony w uszycie pięknego „poduszkowca”! Gdy pojawią się kolejne pojemniki na poduszki, uszyte dzięki ofiarności Rodziców, poduszki będą dostępne również w innych miejscach.

30 maja przedstawiciele SU opracowali Regulamin, który jednogłośnie zatwierdzili. Teraz przedstawiamy go do wiadomości całej społeczności Szkoły, ponieważ Regulamin musi zostać przegłosowany przez wszystkich uczniów. Możecie zapoznać się z Regulaminem w dwóch miejscach – na stronie szkoły w zakładce „Samorząd Uczniowski” oraz na tablicy naprzeciw stołówki. Przeczytajcie go uważnie, gdyż jeszcze w czerwcu czeka Was powszechne głosowanie nad jego przyjęciem.

 

Opiekun SU

Anna Ciesielska

 

Skip to content