Świąteczna zbiórka darów

W tym roku szkolnym nasza szkoła dołączyła do grona szkół, które uczestniczyły w zbiórce darów przed Świętami Bożego Narodzenia. W dniach 02-03.12.2022r. chętni uczniowie ze szkół Gminy Mosina pełnili dyżury w wybranych dyskontach i zachęcali klientów sklepów do wzięcia udziału w zbiórce na rzecz najbardziej potrzebujących osób. Następnie zebrane dary zostały zwiezione do siedziby Caritas w Mosinie, posegregowane i uszykowane w świąteczne paczki. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wolontariuszy i chęci pomocy kupujących udało się nam zebrać aż 830,20kg żywności.

Dziękujemy uczniom, którzy swoje wolne weekendowe dni poświęcili na wspaniałe, wspólne dzieło. Bez Waszej pracy i uśmiechu taka akcja nie mogłaby się udać.

Opiekun grupy uczniów:

Anna Arlt-Stelmachowska