Z sukcesami rozwijamy swoje sportowe pasje

5 listopada 2022 roku miałam przyjemność brania udziału w turnieju II kolejki Ligi Taekwondo Wesołek 2022 w Pleszewie.

Stoczyłam walkę, zdobywając brązowy medal. Podczas walki doznałam kontuzji, która zamknęła mi drogę do finału. Zdobyłam jednak kolejne cenne doświadczenie, które wykorzystam w przygotowaniach do następnych zawodów, które odbędą się jeszcze w tym miesiącu.

Uczniowie naszej szkoły będący zawodnikami UKS Fighters Mosina zdobyli 10 medali:

Stanisław Jurgiewicz z kl. 5 c zdobył 2 brązowe medale, Zofia Jurgiewicz z kl. 5 c – srebrny medal, Julia Napiórkowska z kl. 0 c zdobyła srebrny medal, Barbara Bobrowska z kl. 6 b – brązowy medal, Emilia Osses z kl. 5 c – brąz, Alicja Szymandera z kl. 3 a złoty i brązowy medal, Wojciech Szymandera z kl. 6 b – srebro, Antoni Sikora z kl. 0 b – złoty medal.

W zawodach wzięli też udział Adam Napiórkowski, Stefania Osses, Martyna Remlein i Nikodem Sikora.

Barbara Bobrowska