Szkoła pełna talentów – akcja Lidla

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy szkoły!

Nasza szkoła bierze udział w akcji sieci sklepów Lidl SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW.

Teraz podczas zakupów w Lidlu, można wspierać naszą placówkę. Jak? To proste! Robiąc zakupy za min. 50zł (w tym przynajmniej jedno warzywo lub owoc) przy kasie odbierzemy  TALENCIAKA. Za produkty oznaczone żółtym znakiem otrzymamy dodatkowe kupony.

Jak przekazać nam TALENCIAKA? Są dwa sposoby:

1. Wrzuć TALENCIAKA do specjalnego, żółtego pudełka, umieszczonego przy wejściu do szkoły.
  2. Zeskanuj kod QR z TALENCIAKA (lub wpisz kod liczbowy) i przypisz go naszej szkole.

TALENCIAKI, które zgromadzi nasza szkoła będziemy mogli wymienić na różnego rodzaju pomoce dydaktyczne.

Ale to nie wszystko! Każdy TALENCIAK to los na loterii i dodatkowa szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród! Do wygrania:

• 15 PODŁÓG MULTIMEDIALNYCH
  • 5 x BOTÓW EDUKACYJNYCH
  • 20 x EKRANÓW MULTIMEDIALNYCH
  • 3 x SALE MULTIMEDIALNE

Akcja trwa do 31.01.2023r. Wszystkie szczegóły można znaleźć na stornie organizatora: https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469#10060006

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO WSPIERANIA NASZEJ SZKOŁY!