Stypendia Samorządu Gminy Mosina i Nagrody Burmistrza

26 października odbyła się uroczystość, podczas której przyznano stypendia Samorządu Gminy Mosina dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Mosina oraz nagród Burmistrza Gminy Mosina dla dyrektorów szkół i nauczycieli.

Nagrodę Burmistrza Gminy Mosina za szczególne osiągnięcia w pracy otrzymała Pani Dyrektor Alicja Trybus.
Nagrodę otrzymało także dwóch nauczycieli naszej szkoły, są to Panie: Anna Arlt Stelmachowska oraz Anna Ciesielska.

Stypendia samorządu za miniony rok szkolny otrzymały cztery uczennice z naszej szkoły, są to:

Jolanta Baraniak, kl. VIII. Uczennica dwukrotnie uzyskała I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju tańca w Obornikach, II m., I m., IV m., w Warszaw Dance Champs , a w Mistrzostwach Polski   WADF III miejsce.

Barbara Bobrowska, kl. VII. W Pucharze Polskim w Teekwondo Olimpijskim dwukrotnie zajęła III miejsce, w Mistrzostwach polskich w Teakwoondo Olimpijskim uzyskała IV miejsce, wreszcie w Pucharze Czech w Teakwondo Olimpijskim zajęła III miejsce;

Matylda Kaczmarek, kl. VIII, zajęła  I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historyczno – Literackim „Wielkopolanie w czasie II wojny światowej;

Martyna Kilian kl. VIII,   zajęła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Znamy poetów i pisarzy z Wielkopolski” może się też pochwalić  sukcesami na poziomie gminnym w konkursach recytatorskich i woklanych.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Wiesława Szubarga

Skip to content