XXIII edycja rajdu „Śladami historii Rzeczypospolitej Mosińskiej”

Organizatorzy XXIII edycji rajdu „Śladami historii Rzeczypospolitej Mosińskiej” – instruktorzy i Przyjaciele Kręgu T.W.A. „Elita” ZHP Mosina oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie – dziękują uczestnikom rajdu, wychowawcom, rodzicom za udział w kolejnym, turystycznym spotkaniu. Dziękujemy za rzetelne podejście do rozwiązywania karty zadań i udzielania prawidłowych odpowiedzi. Wykazaliście się dużą wiedzą dotyczącą Wielkopolskiego Parku Narodowego i ochrony przyrody. GRATULUJEMY ! Tegoroczny rajd przebiegał pod hasłem „Co zawdzięczamy Adamowi Wodziczce?” Uśmiech na twarzach uczestników i wyrażana radość podczas prezentowania zadań artystycznych na mecie rajdu, jest najlepszym podziękowaniem dla organizatorów. DZIĘKUJEMY!

Rajd otrzymał wsparcie finansowe Gminy Mosina.

W rajdzie brało udział 11 zespołów, w tym 8 klas z naszej szkoły:

klasa 1A-wychowawczyni Alina Lipiak

klasa 1B-wychowawczyni Kinga Tubis

klasa 1C-wychowawczyni Karolina Kilian

klasa 2B-wychowawczyni Jolanta Wiesner

klasa 4C- wychowawczyni Beata Kacza

klasa 6A-wychowawca Marcin Kilian

klasa 6C-wychowawczyni Agnieszka Czajor

klasa 8D- wychowawczyni Ewa Buksalewicz-Moskal

W imieniu własnym dziękuję Uczniom, Koleżankom i Koledze za wsparcie swoją obecnością rajdu, który organizuję od 23 lat. Wasz udział przekonuje mnie, że warto kontynuować spotkania na szlaku z drugim człowiekiem, a przede wszystkim z piękną przyrodą.

Do zobaczenia na 24. edycji rajdu.

GALERIA

Z turystycznym pozdrowieniem-Danuta Białas

Skip to content