XXIII edycja Konkursu o Samorządzie Terytorialnym

Pani Regina Burkiciak – nauczyciel historii i wos-u w ZS w Mosinie,  była w roku szkolnym 2015/2016 koordynatorem XXIII edycji  Konkursu o Samorządzie Terytorialnym. Nauczyciel przygotował uczniów do udziału w kolejnych etapach konkursu: szkolnym i powiatowym. Szerząc i popularyzując wśród młodzieży wiedzę z zakresu funkcjonowania samorządu terytorialnego, Pani Regina Burkiciak przyczyniła  się do budowania społeczeństwa obywatelskiego.

W tym miejscu warto przypomnieć o sukcesie Julii Malinowskiej, która przygotowana przez panią Reginę Burkiciak, zajęła I miejsce w II Edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej dla uczniów szkół gimnazjalnych Miasta Poznania i powiatu poznańskiego. Nagrodą jest wyjazd do Parlamentu Europejskiego w Brukseli wraz z opiekunem, który nastąpi już za kilka dni, bo 27 czerwca.

Gratulujemy.

Wiesława Szubarga

 

Skip to content