XXII edycja rajdu ” Śladami historii Rzeczypospolitej Mosińskiej”

Dnia 20 maja 2022 roku odbyła się XXII edycja rajdu ” Śladami historii Rzeczypospolitej Mosińskiej”. W rajdzie uczestniczyło 15 zespołów uczniowskich; 11 klas z SP2, 2 klasy z SP1 i 2 klasy trzecie z SP w Daszewicach,  łącznie do wspólnej zabawy stanęło 350 osób. Tegoroczny rajd przebiegał pod hasłem „Środowisko ponad wszystko”. W czasie wędrówki uczniowie rozwiązywali zadania rajdowe związane z ochroną przyrody. Na mecie każdy zespół prezentował dwa zadania artystyczne, podczas których uczniowie wykazali się niepowtarzalną kreatywnością, wzbudzając podziw organizatorów rajdu. Zwycięskie zespoły na z klas 4-8 otrzymały puchar Burmistrza Gminy Mosina. Klasy 1-3 otrzymują dyplom uczestnictwa i nagrodę w postaci piłki, nie biorą udziału w rywalizacji.

Wyniki klasyfikacji:

– klasy 7-8

I m –  klasa 7d SP nr 2                                                                                                                                 

  II m – klasa 7a SP nr 2                                                                                                                       

  III m – klasa 7a SP nr 1

– klasy 4-5

I m – klasa 4b SP nr 2                                                                                                                               

II m – klasa 5a SP nr 2                                                                                                                                                     

 III m – klasa 4c SP nr 1

Dziękujemy uczniom za tak liczny udział. Specjalne podziękowania kierujemy w stronę opiekunów; nauczycieli i rodziców, dzięki którym uczniowie ucząc się i bawiąc spędzili na powietrzu kilka godzin, regenerując zdrowie fizyczne i psychiczne.

Do zobaczenia za rok, na kolejnej edycji rajdu!

GALERIA     

W imieniu organizatorów- hm. Danuta Białas

 

Skip to content